HG_medarbetare_banner.jpg

VÅRA MEDARBETARE

Välkommen att kontakta den person i vår organisationen som du har frågor till.

ADAM EKLUND

Sales Manager

Adam.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 64

ALEXANDRA FREDEN

Meetings & Guest Relations Alexandra.Freden@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 32

CHRISTINA HILLROTH

Graphic Designer / Web
Christina.Hillroth@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 60

JESSICA ZSEBÖ

Restaurant Manager / Sommelier
Jessica.Zsebo@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 33

JOHAN EKLUND

CEO / Owner
Johan.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-667 29 00

 
MAGNUS WALLIN

Head Chef
Magnus.Wallin@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 30

MARIA EKLUND

Creative Director & Marketing /

Founder & Owner
Maria.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-444 69 28

MARIA HOLM

CFO
Finance@workationgroup.com

 
OSCAR OLDENBURG

Sales / Digital Management
Oscar.Oldenburg@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 62

SOPHIA BERGSTEN

Waitress
Sophia.Bergsten@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 35