top of page
Medarbetare

VÅRA MEDARBETARE

Välkommen att kontakta den person i vår organisationen som du har frågor till.

ADAM EKLUND

Inhouse Sales Manager / Meeting

Adam.Eklund@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 64

AHMED ELMAROUANI

Dishwasher / Janitor

Ahmed.Elmarouani@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 37

CAROLA FOGELBERG

Florist / Stylist

Carola.Fogelberg@gorvalnsslott.se

Mobil: 073-644 49 42

MARCUS MÅRTENSSON

Waiter
Marcus.Martensson@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 35

JOHAN EKLUND

CEO / Co-Founder
Johan.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-667 29 00

JONAS PARKE

Operations Manager

Jonas.Parke@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 20

JUHA UTRIAINEN

Chef / Food creator

Juha.Utriainen@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 32

MARIA EKLUND

Creative Director / Co-Founder
Maria.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-444 69 28

OSCAR OLDENBURG

Sales / Digital Management

Oscar.Oldenburg@workationgroup.com

TIM LEIKMAN

Head Chef
Tim.Leikman@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 34

bottom of page