top of page
Några av oss som jobbar på Hufvudsta Gård

VÅRA MEDARBETARE

Välkommen att kontakta den person i vår organisationen som du har frågor till.

ADAM EKLUND

Sales Manager

Adam.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 64

ALEXANDRA FREDÉN

Meetings & Guest Relations Alexandra.Freden@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 32

CAROLA FOGELBERG

Florist / Stylist
Carola.Fogelberg@gorvalnsslott.se
Mobil: 073-403 01 80

CHRISTINA HILLROTH

Webmaster / Graphics
Christina.Hillroth@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 60

JESSICA ZSEBÖ

Restaurant Manager / Sommelier
Jessica.Zsebo@hufvudstagard.se
Mobil: 073-644 49 33

JOHAN EKLUND

CEO / Co-Founder
Johan.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-667 29 00

JOHAN LJUNGBERG

Chef Food creator
Johan.Ljungberg@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 31

MARIA EKLUND

Creative Director / Co-Founder
Maria.Eklund@workationgroup.com
Mobil: 070-444 69 28

OSCAR OLDENBURG

Sales / Digital Management
Oscar.Oldenburg@workationgroup.com
Mobil: 073-644 49 62

TIM LEIKMAN

Head Chef
Tim.Leikman@hufvudstagard.se

Mobil: 073-644 49 34

bottom of page