MATLAGNINGSKURSER
Njut en avstressande kväll tillsammans med arbetsgruppen, kunderna eller säljkåren. Låt hjärta och hjärna koppla av bland kockpincetter och kryddblandningar. Insup nya dofter och smaker och se glädjen i att skapa någonting nytt och gott tillsammans. Under avslappnande former provar vi nya spännande mattrender och råvaror samtidigt som vi umgås och har trevligt tillsammans. Allt under professionell ledning av våra högklassiga kockar som ser till att alla trivs och har glasen fyllda med något gott att dricka.
Aktiv matlagning är den perfekta representationsaktiviteten för företag som vill bjuda kunder och medarbetare på en oväntat rolig kväll. Vi på Hufvudsta Gård Mat & Möten har sedan 1994 arbetat med aktiviteter som främjar relationer mellan människor och genomfört över 1 000 matlagningskurser med drygt 12 000 deltagare genom åren.
I menyn finns en länk till våra olika temamenyer som du kan välja bland och mer information. För lediga kvällar och priser kontakta vår bokning på telefon 08-4466430.

